Peter Moreno

Moreno

Futsalplanet Awards 2016

Best National Team of the World

Name Points
Argentina 5
Iran 2
Kazakhstan 1
Russia 3
Spain 4

AGLA Futsal Awards 2014

Best Player of the World

Name Points
Leandro Esteban Cuzzolino (ARG) 2
Alessandro Rosa Vieira "Falcão" (BRA) 1
Gabriel Mancini Lima De Oliveira (BRA/ITA) 4
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5
Sergei Sergeev (RUS) 3

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Santiago Elias (ARG) 3
Thiago Mendes Rocha "Guitta" (BRA) 4
Jesús Herrero Parrón (ESP) 1
Stefano Mammarella (ITA) 5
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 2

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Sergio Luiz Schiochet "Serginho" (BRA) 5
Diego Raul Giustozzi 4
Roberto Menichelli 2
Miguel Rodrigo 3
Sergey Skorovich (RUS) 1

Best National Team of the World

Name Points
Brazil 5
Italy 3
Japan 1
Russia 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Victor Acosta Garcia (BRA) 4
Massimiliano Bellarte (ITA) 3
Marc Carmona (ESP) 5
Christian Meloni (ARG) 2
Vander Iacovino (BRA) 1

Best Club of the World

Name Points
Barateiro Futsal (Women - BRA) 4
Barcelona Alusport (Spain) 5
Movistar Inter FS (ESP) 1
ISK Dina Moscow (Russia) 2
Nagoya Oceans (JPN) 3

Best Young Player of the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 3
Artem Antoshkin (RUS) 4
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 5
Juan José Camacho Pérez "Catela" (ESP) 2
Felipe Paradynski Dos Santos (BRA) 1

Best Referee of the World

Name Points
Marc Birkett (ENG), UEFA 1
Nurdin Bukuev (KGZ), AFC 2
Alessandro Malfer (ITA), UEFA 4
Dario Javier Santamaria (ARG), CONMEBOL 3
Saša Tomić (CRO), UEFA 5

Best Woman Player of the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 5
Ana Patricia Abreu Azevedo (POR) 3
Joziane de Oliveira "Jozi" (BRA) 2
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 4
Tatiane Debiasi Croceta "Taty" (BRA) 1

Best Player of the World

Name Points
Leandro Esteban Cuzzolino (ARG) 2
Alessandro Rosa Vieira "Falcão" (BRA) 1
Gabriel Mancini Lima De Oliveira (BRA/ITA) 4
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5
Sergei Sergeev (RUS) 3

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Santiago Elias (ARG) 3
Thiago Mendes Rocha "Guitta" (BRA) 4
Jesús Herrero Parrón (ESP) 1
Stefano Mammarella (ITA) 5
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 2

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Sergio Luiz Schiochet "Serginho" (BRA) 5
Diego Raul Giustozzi 4
Roberto Menichelli 2
Miguel Rodrigo 3
Sergey Skorovich (RUS) 1

Best National Team of the World

Name Points
Brazil 5
Italy 3
Japan 1
Russia 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Victor Acosta Garcia (BRA) 4
Massimiliano Bellarte (ITA) 3
Marc Carmona (ESP) 5
Christian Meloni (ARG) 2
Vander Iacovino (BRA) 1

Best Club of the World

Name Points
Barateiro Futsal (Women - BRA) 4
Barcelona Alusport (Spain) 5
Movistar Inter FS (ESP) 1
ISK Dina Moscow (Russia) 2
Nagoya Oceans (JPN) 3

Best Young Player of the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 3
Artem Antoshkin (RUS) 4
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 5
Juan José Camacho Pérez "Catela" (ESP) 2
Felipe Paradynski Dos Santos (BRA) 1

Best Referee of the World

Name Points
Marc Birkett (ENG), UEFA 1
Nurdin Bukuev (KGZ), AFC 2
Alessandro Malfer (ITA), UEFA 4
Dario Javier Santamaria (ARG), CONMEBOL 3
Saša Tomić (CRO), UEFA 5

Best Woman Player of the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 5
Ana Patricia Abreu Azevedo (POR) 3
Joziane de Oliveira "Jozi" (BRA) 2
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 4
Tatiane Debiasi Croceta "Taty" (BRA) 1

Best Woman Goalkeeper of the World

Name Points

Best Player of the World

Name Points
Leandro Esteban Cuzzolino (ARG) 2
Alessandro Rosa Vieira "Falcão" (BRA) 1
Gabriel Mancini Lima De Oliveira (BRA/ITA) 4
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5
Sergei Sergeev (RUS) 3

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Santiago Elias (ARG) 3
Thiago Mendes Rocha "Guitta" (BRA) 4
Jesús Herrero Parrón (ESP) 1
Stefano Mammarella (ITA) 5
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 2

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Sergio Luiz Schiochet "Serginho" (BRA) 5
Diego Raul Giustozzi 4
Roberto Menichelli 2
Miguel Rodrigo 3
Sergey Skorovich (RUS) 1

Best National Team of the World

Name Points
Brazil 5
Italy 3
Japan 1
Russia 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Victor Acosta Garcia (BRA) 4
Massimiliano Bellarte (ITA) 3
Marc Carmona (ESP) 5
Christian Meloni (ARG) 2
Vander Iacovino (BRA) 1

Best Club of the World

Name Points
Barateiro Futsal (Women - BRA) 4
Barcelona Alusport (Spain) 5
Movistar Inter FS (ESP) 1
ISK Dina Moscow (Russia) 2
Nagoya Oceans (JPN) 3

Best Young Player of the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 3
Artem Antoshkin (RUS) 4
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 5
Juan José Camacho Pérez "Catela" (ESP) 2
Felipe Paradynski Dos Santos (BRA) 1

Best Referee of the World

Name Points
Marc Birkett (ENG), UEFA 1
Nurdin Bukuev (KGZ), AFC 2
Alessandro Malfer (ITA), UEFA 4
Dario Javier Santamaria (ARG), CONMEBOL 3
Saša Tomić (CRO), UEFA 5

Best Woman Player of the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 5
Ana Patricia Abreu Azevedo (POR) 3
Joziane de Oliveira "Jozi" (BRA) 2
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 4
Tatiane Debiasi Croceta "Taty" (BRA) 1

Best Woman Goalkeeper of the World

Name Points

Futsalplanet Awards 2015

Best Player of the World

Name Points
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5
Rodrigo Hardy Araújo (BRA) 2
Mohammad Keshavarz (IRN) 3
Maximiliano Rescia (ARG) 1
Alex Rodrigo da Silva Merlim "Babalu" (BRA/ITA)  4

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 5
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 1
Nicolás Sarmiento (ARG) 2
Stefano Mammarella (ITA) 4
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 3

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 4
Wilson Sabóia (BRA) 2
Sergio Luiz Schiochet "Serginho" (BRA) 3
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
Diego Raul Giustozzi 1

Best National Team of the World

Name Points
Argentina 3
Brazil 5
Brazil Women 1
Slovenia 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Hernán Basile (ARG) 1
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 5
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4
Paulo Ricardo Figueiroa Silva "Kakà" (BRA) 3
Amir Shamsaei (IRN) 2

Best Club of the World

Name Points
Gazprom Ugra (RUS) 1
Kairat Almaty (KAZ) 4
Movistar Inter FS (ESP) 5
Pescara C5 (Italy) 3
Tasisat Daryaei (Iran) 2

Best Young Player of the World

Name Points
Artem Antoshkin (RUS) 1
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 5
Dener Rodrigo da Silva (BRA) 4
Miguel Ângelo Magno Castro (POR) 3
Javier Adolfo Salas (PAR) 2

Best Referee of the World

Name Points
Amitesh Behari (FIJ), OFC 1
Leroy Rafael Brown Gomez (GUA), CONCACAF 4
Gábor Kovács (Hungary), UEFA 5
Daniel Fernando Rodriguez Bordon (URU), CONMEBOL 3
Gean Coelho Telles (Brazil), CONMEBOL 2

Best Woman Player of the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 1
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 2
Daniela Sofia da Costa Ferreira "Pisko" (POR) 3
Aleksandra Samorodova (RUS) 4
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 5

Best Player of the World

Name Points
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5
Rodrigo Hardy Araújo (BRA) 2
Mohammad Keshavarz (IRN) 3
Maximiliano Rescia (ARG) 1
Alex Rodrigo da Silva Merlim "Babalu" (BRA/ITA)  4

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 5
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 1
Nicolás Sarmiento (ARG) 2
Stefano Mammarella (ITA) 4
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 3

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 4
Wilson Sabóia (BRA) 2
Sergio Luiz Schiochet "Serginho" (BRA) 3
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
Diego Raul Giustozzi 1

Best National Team of the World

Name Points
Argentina 3
Brazil 5
Brazil Women 1
Slovenia 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Hernán Basile (ARG) 1
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 5
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4
Paulo Ricardo Figueiroa Silva "Kakà" (BRA) 3
Amir Shamsaei (IRN) 2

Best Club of the World

Name Points
Gazprom Ugra (RUS) 1
Kairat Almaty (KAZ) 4
Movistar Inter FS (ESP) 5
Pescara C5 (Italy) 3
Tasisat Daryaei (Iran) 2

Best Young Player of the World

Name Points
Artem Antoshkin (RUS) 1
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 5
Dener Rodrigo da Silva (BRA) 4
Miguel Ângelo Magno Castro (POR) 3
Javier Adolfo Salas (PAR) 2

Best Referee of the World

Name Points
Amitesh Behari (FIJ), OFC 1
Leroy Rafael Brown Gomez (GUA), CONCACAF 4
Gábor Kovács (Hungary), UEFA 5
Daniel Fernando Rodriguez Bordon (URU), CONMEBOL 3
Gean Coelho Telles (Brazil), CONMEBOL 2

Best Woman Player of the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 1
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 2
Daniela Sofia da Costa Ferreira "Pisko" (POR) 3
Aleksandra Samorodova (RUS) 4
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 5

Best Woman Goalkeeper of the World

Name Points
Ana Catarina Silva Pereira (POR) 2
Belén De Uña Marzo (ESP) 3
Anastasia Ivanova (RUS) 1
Joziane de Oliveira "Jozi" (BRA) 5
Karen Julieth Murillo Rey (COL) 4

Best Player of the World

Name Points
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5
Rodrigo Hardy Araújo (BRA) 2
Mohammad Keshavarz (IRN) 3
Maximiliano Rescia (ARG) 1
Alex Rodrigo da Silva Merlim "Babalu" (BRA/ITA)  4

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 5
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 1
Nicolás Sarmiento (ARG) 2
Stefano Mammarella (ITA) 4
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 3

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 4
Wilson Sabóia (BRA) 2
Sergio Luiz Schiochet "Serginho" (BRA) 3
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
Diego Raul Giustozzi 1

Best National Team of the World

Name Points
Argentina 3
Brazil 5
Brazil Women 1
Slovenia 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Hernán Basile (ARG) 1
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 5
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4
Paulo Ricardo Figueiroa Silva "Kakà" (BRA) 3
Amir Shamsaei (IRN) 2

Best Club of the World

Name Points
Gazprom Ugra (RUS) 1
Kairat Almaty (KAZ) 4
Movistar Inter FS (ESP) 5
Pescara C5 (Italy) 3
Tasisat Daryaei (Iran) 2

Best Young Player of the World

Name Points
Artem Antoshkin (RUS) 1
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 5
Dener Rodrigo da Silva (BRA) 4
Miguel Ângelo Magno Castro (POR) 3
Javier Adolfo Salas (PAR) 2

Best Referee of the World

Name Points
Amitesh Behari (FIJ), OFC 1
Leroy Rafael Brown Gomez (GUA), CONCACAF 4
Gábor Kovács (Hungary), UEFA 5
Daniel Fernando Rodriguez Bordon (URU), CONMEBOL 3
Gean Coelho Telles (Brazil), CONMEBOL 2

Best Woman Player of the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 1
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 2
Daniela Sofia da Costa Ferreira "Pisko" (POR) 3
Aleksandra Samorodova (RUS) 4
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 5

Best Woman Goalkeeper of the World

Name Points
Ana Catarina Silva Pereira (POR) 2
Belén De Uña Marzo (ESP) 3
Anastasia Ivanova (RUS) 1
Joziane de Oliveira "Jozi" (BRA) 5
Karen Julieth Murillo Rey (COL) 4

UMBRO Futsal Awards 2017

Best Player of the World

Name Points
Santiago Basile (ARG) 2
Rodolfo Fortino De Araujo (BRA/ITA) 3
Jackson "Samurai" Van Riel Dalcanal (BRA) 4
Humberto Honorio (BRA/ITA) 1
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Miodrag Aksentijevic (SRB) 1
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 5
Sepehr Mohammadi Kamalabadi (IRN) 2
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 3
Tiago De Melo Marinho (BRA) 4

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Chiew Chun Yong (MAS) 1
Htay Myint (MYA) 2
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 3
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
José María Pazos Méndez "Pulpis" (ESP) 4

Best National Team of the World

Name Points
Argentina 3
Brazil 5
Brazil Women 1
Iran 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 3
Hernán José Garcias (ARG) 2
Marcos "Marquinhos" Xavier Andrade (BRA) 5
Eder Popiolski (BRA) 1
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4

Best Club of the World

Name Points
Carlos Barbosa (Brazil) 3
Club Atlético Boca Juniors (ARG) 4
Movistar Inter FS (ESP) 5
RABA ETO Futsal Club Győr (HUN) 1
Sporting Clube de Portugal (POR) 2

Best Young Player of the World

Name Points
Antonio Fernando Aguilera Sancho "Fernan" (ESP) 3
Leandro Lino dos Santos (BRA) 4
Sebastian Matías "Mati" Rosa (ARG) 5
Muhammad Osamanmusa (THA) 1
Ygor Daniel Mota da Silva (BRA) 2

Best Referee of the World

Name Points
Nurdin Bukuev (KGZ), AFC 2
Mohamed Hassan Hassan Ahmed Youssef (EGY), CAF 5
Tomohiro Kozaki (JPN), AFC 4
Christopher Sinclair (NZL), OFC 3
Bogdan Sorescu (ROU), UEFA 1

Best Woman Player of the World

Name Points
Amelia Romero De La Flor (ESP) 2
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 5
Janice Eloísa Da Silva (POR) 1
Carina Solange "Becha" Núñez (ARG) 4
Renata Adamatti "Renatinha" (BRA) 3

Best Player of the World

Name Points
Santiago Basile (ARG) 2
Rodolfo Fortino De Araujo (BRA/ITA) 3
Jackson "Samurai" Van Riel Dalcanal (BRA) 4
Humberto Honorio (BRA/ITA) 1
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Miodrag Aksentijevic (SRB) 1
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 5
Sepehr Mohammadi Kamalabadi (IRN) 2
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 3
Tiago De Melo Marinho (BRA) 4

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Chiew Chun Yong (MAS) 1
Htay Myint (MYA) 2
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 3
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
José María Pazos Méndez "Pulpis" (ESP) 4

Best National Team of the World

Name Points
Argentina 3
Brazil 5
Brazil Women 1
Iran 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 3
Hernán José Garcias (ARG) 2
Marcos "Marquinhos" Xavier Andrade (BRA) 5
Eder Popiolski (BRA) 1
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4

Best Club of the World

Name Points
Carlos Barbosa (Brazil) 3
Club Atlético Boca Juniors (ARG) 4
Movistar Inter FS (ESP) 5
RABA ETO Futsal Club Győr (HUN) 1
Sporting Clube de Portugal (POR) 2

Best Young Player of the World

Name Points
Antonio Fernando Aguilera Sancho "Fernan" (ESP) 3
Leandro Lino dos Santos (BRA) 4
Sebastian Matías "Mati" Rosa (ARG) 5
Muhammad Osamanmusa (THA) 1
Ygor Daniel Mota da Silva (BRA) 2

Best Referee of the World

Name Points
Nurdin Bukuev (KGZ), AFC 2
Mohamed Hassan Hassan Ahmed Youssef (EGY), CAF 5
Tomohiro Kozaki (JPN), AFC 4
Christopher Sinclair (NZL), OFC 3
Bogdan Sorescu (ROU), UEFA 1

Best Woman Player of the World

Name Points
Amelia Romero De La Flor (ESP) 2
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 5
Janice Eloísa Da Silva (POR) 1
Carina Solange "Becha" Núñez (ARG) 4
Renata Adamatti "Renatinha" (BRA) 3

Best Woman Goalkeeper of the World

Name Points
Bianca Castagnaro Moraes (BRA) 5
Patricia Moraes Faria "Giga" (BRA) 1
Pannipa Kamolrat (THA) 2
Natalina Maria Leite "Naty" Silva (POR) 3
Regiane Fernanda Silva Do Amaral (BRA) 4

Best Player of the World

Name Points
Santiago Basile (ARG) 2
Rodolfo Fortino De Araujo (BRA/ITA) 3
Jackson "Samurai" Van Riel Dalcanal (BRA) 4
Humberto Honorio (BRA/ITA) 1
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5

Best Goalkeeper of the World

Name Points
Miodrag Aksentijevic (SRB) 1
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 5
Sepehr Mohammadi Kamalabadi (IRN) 2
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 3
Tiago De Melo Marinho (BRA) 4

Best National Team Coach of the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Chiew Chun Yong (MAS) 1
Htay Myint (MYA) 2
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 3
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
José María Pazos Méndez "Pulpis" (ESP) 4

Best National Team of the World

Name Points
Argentina 3
Brazil 5
Brazil Women 1
Iran 2
Spain 4

Best Club Coach of the World

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 3
Hernán José Garcias (ARG) 2
Marcos "Marquinhos" Xavier Andrade (BRA) 5
Eder Popiolski (BRA) 1
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4

Best Club of the World

Name Points
Carlos Barbosa (Brazil) 3
Club Atlético Boca Juniors (ARG) 4
Movistar Inter FS (ESP) 5
RABA ETO Futsal Club Győr (HUN) 1
Sporting Clube de Portugal (POR) 2

Best Young Player of the World

Name Points
Antonio Fernando Aguilera Sancho "Fernan" (ESP) 3
Leandro Lino dos Santos (BRA) 4
Sebastian Matías "Mati" Rosa (ARG) 5
Muhammad Osamanmusa (THA) 1
Ygor Daniel Mota da Silva (BRA) 2

Best Referee of the World

Name Points
Nurdin Bukuev (KGZ), AFC 2
Mohamed Hassan Hassan Ahmed Youssef (EGY), CAF 5
Tomohiro Kozaki (JPN), AFC 4
Christopher Sinclair (NZL), OFC 3
Bogdan Sorescu (ROU), UEFA 1

Best Woman Player of the World

Name Points
Amelia Romero De La Flor (ESP) 2
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 5
Janice Eloísa Da Silva (POR) 1
Carina Solange "Becha" Núñez (ARG) 4
Renata Adamatti "Renatinha" (BRA) 3

Best Woman Goalkeeper of the World

Name Points
Bianca Castagnaro Moraes (BRA) 5
Patricia Moraes Faria "Giga" (BRA) 1
Pannipa Kamolrat (THA) 2
Natalina Maria Leite "Naty" Silva (POR) 3
Regiane Fernanda Silva Do Amaral (BRA) 4